Recruitment. Najdeme vám správného kandidáta | Human Capital

Pomůžeme vám s náborem

Umíme najít, aktivně oslovit a přesvědčit zkušené experty a manažery a dostat je k vám do firmy. Hledáme a obsazujeme takové pozice, které se nedají obsadit formou běžné inzerce nebo vyžadují speciální přístup při oslovování kandidátů. Zjišťujeme, zda má kandidát potřebné znalosti, dovednosti nebo zkušenosti. Specializujeme se zejména na seniorní manažerské, business a IT pozice.

Jak děláme recruitment u nás?

Jen přes přímé oslovování vhodných kandidátů. Nevyvěsíme inzerát na pracovním portále a nečekáme, jestli se nám někdo ozve. Obsazujeme většinou těžko obsaditelné pozice, proto pečlivě vyhledáváme kandidáty a pak je oslovujeme tak, abychom vzbudili jejich zájem. Kromě HR odborných znalostí jsou naši spolupracovníci proškoleni v obchodních dovednostech, aby uměli pozici nebo třeba firemní kulturu klienta „prodat” potenciálnímu kandidátovi.

Našim cílem je přivést do vaší firmy ty správné lidi. Vyhledáváme odborníky, manažery a další specialisty. Dáváme do toho vše.

Hledáte ty správné lidi do svého firmy? Spolehněte se na náš tým zkušených recruiterů.

Můžete se na nás spolehnout, protože jsme:

 • zodpovědní,
 • inovativní,
 • HR odborníci.
Našim cílem je přivést do vaší firmy ty správné lidi. Vyhledáváme odborníky, manažery a další specialisty. Dáváme do toho vše.

Ušetříme vám čas s výběrem kandidátů a finance až za několik platů nevhodného zaměstnance.

 • Ušetříme vám čas s výběrem kandidátů a finance
  až za několik platů nevhodného zaměstnance.
 • Při hledání a oslovování vhodných kandidátů
  na otevřené pozice vždy používáme metodiku
  ACS – „Active and culture search“.
 • Nikde neinzerujeme a nečekáme, až nám životopis „spadne do klína“, ale aktivně oslovujeme kandidáty přes sociální sítě a vlastní databázi.
 • Vnímáme jako důležité, aby firemní hodnoty byly
  v souladu s hodnotami kandidátů, proto dbáme
  na předání informací při náboru.
 • Spolehněte se na nás.
Jak spolupráce konkrétně probíhá:

Jak spolupráce konkrétně probíhá:

 • Nejprve si s klientem vyjasníme očekávání od pozice – co má člověk umět, co bude dělat, jaké bude mít zodpovědnosti a jak seniorního člověka klient potřebuje. Pak potřebujeme poznat prostředí klienta, jeho firemní kulturu – hodnoty a vize, abychom našli takového člověka, který si s firmou „sedne“.
 • Pak začínáme vyhledávat, oslovovat a pohovorovat vhodné kandidáty. Někdy musíme oslovit na obsazení 1 pozice i několik set kandidátů. Po prvních pohovorech posíláme klientovi profil kandidáta – pozorování z našeho pohovoru + kandidátův životopis.
 • Další jedno až tři kola pohovorů s vybraným kandidátem probíhá přímo u klienta, někdy ve finálovém kole realizujeme tzv. assessment centrum (soubor případových studií, rolových her a psychodiagnostiky), kde má možnost klient vidět, jak kandidát uvažuje, pracuje ve stresu a zvládá zátěžové situace.
 • No a pak už si klient vybere toho nejvhodnějšího kandidáta
  se kterým si „plácne“.

Stále nemůžete najít svého kandidáta?

Chci svého kandidáta

Komu jsme pomohli

Andrea Fialová
Recruitment

Andrea Fialová
HR specialist, Asseco Central Europe, a. s.

„Doporučuji z celého srdce.“

S agenturou Human Capital spolupracuji již několik let. Na trhu je mnoho agentur, a jednoznačně mohu říci a doporučit spolupráci s Human Capital. Je to spolupráce vždy efektivní, spolehlivá a příjemná. Tímto patří velké díky Petře Kaletové. Agenturu mohu z celého srdce doporučit.

Leo Štěpán
Recruitment

Leo Štěpán
Technical Director, ORBIT, s. r. o.

„Plní naše náročné představy.“

Human Capital je naším dlouholetým a důvěryhodným partnerem. Spolupráce s Martinem Kaletou je pro nás zárukou kvalitních uchazečů, kteří odpovídají našim potřebám. Martin a jeho tým dokáže naše náročné představy o doplnění týmu konzultantů přetavit v reálné uchazeče, ze kterých si vždy dokážeme vybrat nové členy ORBIT týmu.

Jana Machová
Recruitment

Jana Machová
Talent Acquisition Specialist, EUROWAG – W.A.G. payment solutions a.s.

„Obsadí i velmi obtížné pozice.“

Human Capital je pro mě profesionálním partnerem, na kterého vím, že se mohu kdykoliv spolehnout. Oceňuji prozákaznické a férové jednání, komunikaci na vysoké úrovni, zaměření se na zpětnou vazbu a aktivní práci s ní. Petra Kaletová a její tým navíc dlouhodobě prokazují, že jsou schopni obsadit i velmi obtížné pozice, se kterými si jiné agentury neví rady.

Sandra Kašťáková
Recruitment

Sandra Kašťáková
Talent Acquisition Specialist, EUROWAG – W.A.G. payment solutions, a.s.

„Znají prostředí naší firmy.“

S Petrou osobně spolupracuji již rok a půl a naše spolupráce je výborná. Velmi si cením její slušnosti a čestnosti. Petra je profesionál, který ví, koho hledat, ale nesnaží se kandidáty prodávat za každou cenu, jak některé agentury mají ve zvyku. Další velkou výhodou je, že velmi dobře zná prostředí naší firmy, protože s EW spolupracuje řadu let a tak nemusím téměř nic vysvětlovat a ona ví. V EW je již známá nejen v recruitment oddělení, ale i mezi managery, že dodává kvalitní profily. Co také stojí za zmínku je její rychlost v komunikaci. Radost spolupracovat.

Tereza Douděrková
Recruitment

Tereza Douděrková
Personální a mzdové oddělení, Globus ČR, v.o.s.

„Již dlouhodobě úspěšně spolupracujeme.“

S agenturou Human Capital, konkrétně s panem Martinem Kaletou, již dlouhodobě úspěšně spolupracujeme. Oceňuji zejména velmi dobrou komunikaci a spolupráci při vyhledávání nových zaměstnanců na různé typy pozic. Pan Kaleta nabízí profesionální a zároveň osobní přístup. Na dlouhodobé spolupráci oceňujeme především to, že pan Kaleta zná prostředí naší společnosti. I přesto, že obsazované pozice nejsou vždy jednoduché – dokáže pan Kaleta velmi dobře odhadnou osobnost a zkušenosti kandidáta a nábor je tím pádem rychlejší a efektivnější.

Máme za sebou už

163+ + tisíc
kandidátů v naší databázi
374+ + pozic
které jsme obsadili
1157+ hodin
externího HR
13+ dětí
narozených v našem týmu

Najděte svého kandidáta