Jsme HR specialisté v řízení lidských zdrojů | Human Capital

Jsme rodinná personálně-poradenská společnost.

Stavíme na osobním přístupu a flexibilitě. Rozumíme HR a poradíme vám, jak jeho prostřednictvím podpořit svůj byznys.

Mezi naše hlavní služby patří: externí HR a recruitment.

  • Máme velké ambice a stále se rozvíjíme. Naší konkurenční výhodou je byznysový přesah. Náš dnešní tým nabízí mnoho let zkušeností z HR,
    ale i expertních i manažerských pozic z českých či mezinárodních firem.
  • Kromě zkušeností máme také nadšení, chuť, spoustu dalších „skills“ a odhodlání pomáhat klientům i kandidátům.
  • Poctivost a férovost je to, za čím si stojíme. Co slíbíme, to také dodáme. Můžete se na nás zkrátka spolehnout.
  • Při své práci využívá náš tým moderní technologie. Respektujeme trendy v personalistice a recruitmentu. Neustále inovujeme naše služby.
    Což se projevuje například tím, že svým klientům šetříme čas díky video medailonkům kandidátů.

Pro klienty

Jsme partnery v oblasti HR. Naším cílem je spokojenost na všech stranách. Vždy se snažíme najít takového kandidáta, který bude dlouhodobým přínosem, zapadne do týmu i firmy.

Chci kandidáta

Pro kandidáty

Máme velkou přidanou hodnotu. Vše řešíme on-line. Nejdříve si vyměníme pár slov po e-mailu nebo na sociálních sítích. Následně si zavoláme. Vše důkladně probereme po telefonu nebo přes videohovor.

Chci podporu HR
Naše mise

Naše mise

Naším posláním je šetřit klientům čas a finance. Jde nám o to být partnery v oblasti HR. Svou práci bereme jako přirozenou součást našich životů.

Naše vize

Naším cílem je budovat HR lidským přístupem a současně s přesahem do byznysu. S produktem „Externí HR“ chceme být první volbou u rychle rostoucích firem.

Naše vize

Naše hodnoty

Poctivost

Svou práci děláme tak, jak nejlépe umíme. Máme individuální přístup ke každému klientovi a jeho potřebám. Jsme féroví a poctiví. Vždy se snažíme o jednoznačné výsledky.

Efektivita

Své klienty nezatěžujeme nepodstatnými zbytečnostmi. Jdeme přímo na věc – k jádru a podstatě naší služby.

Změna je život

Nelpíme na zavedených postupech a využíváme moderní technologie ve své každodenní práci. Stále se rozvíjíme a rosteme.

Rovnováha a partnerství

Abychom svoji práci dokázali dělat dlouhodobě, efektivně a srdcem, vyvažujeme ji i jinými aktivitami, které nás naplňují. Také pomáháme, finančně i svým časem, znevýhodněným sociálním skupinám.

Napište nám, ozveme se zpět

Náš tým

Náš tým

Jsme rodinná personální a poradenská společnost. Od roku 2006 vyhledáváme vhodné kandidáty na expertní a manažerské pozice. Současně pomáháme firmám nastavovat funkční HR procesy tak, aby vycházely z firemní kultury a cílů společnosti.

Více informací

Komu jsme pomohli

Andrea  Fialová
Recruitment

Andrea Fialová
HR specialist, Asseco Central Europe, a. s.

„Doporučuji z celého srdce.“

S agenturou Human Capital spolupracuji již několik let. Na trhu je mnoho agentur, a jednoznačně mohu říci a doporučit spolupráci s Human Capital. Je to spolupráce vždy efektivní, spolehlivá a příjemná. Tímto patří velké díky Petře Kaletové. Agenturu mohu z celého srdce doporučit.

Nicol  Novotná
Externí HR

Nicol Novotná
HR manager and Office manager, DESO development, s.r.o.

„Vidíme výsledky spolupráce.“

S Human Capital spolupracujeme již pár měsíců a ze spolupráce jsme víc než nadšení. Martin Kaleta má všechno vždy perfektně připravené a spolupráce je efektivní. Měli jsme možnost zapracovat na onboarding programu, recruitment procesu, vedení pohovoru a chystáme se na mnoho dalšího. Nejdůležitější ale je, že vidíme výsledky. Zaměstnanci nám chválí Onboarding program, Recruitment proces má řád a funguje a to je to, co nás nejvíc těší.

Leo Štěpán
Recruitment

Leo Štěpán
Technical Director, ORBIT, s. r. o.

„Plní naše náročné představy.“

Human Capital je naším dlouholetým a důvěryhodným partnerem. Spolupráce s Martinem Kaletou je pro nás zárukou kvalitních uchazečů, kteří odpovídají našim potřebám. Martin a jeho tým dokáže naše náročné představy o doplnění týmu konzultantů přetavit v reálné uchazeče, ze kterých si vždy dokážeme vybrat nové členy ORBIT týmu.

Máme za sebou už

163+ + tisíc
kandidátů v naší databázi
374+ + pozic
které jsme obsadili
1157+ hodin
externího HR
13+ dětí
narozených v našem týmu